Участь викладачів у Міжнародній конференції з корпоративного менеджменту (м. Пусі, Естонія)

29 червня 2023, 6:20 pm Автор

29 червня науково-педагогічні працівники кафедри економіки та бізнес-технологій (завідувач кафедри Оксана Чумак та доценти Вероніка Командровська, Оксана Школенко, Ганна Мирошниченко, Олександр Чернишов, Даря Семенова) в рамках міжнародного підвищення кваліфікації взяли участь у 3-й Міжнародній конференції з корпоративного менеджменту, яка проходила в м. Пусі, Естонія.

В рамках конференції було проведено майстер-клас відомого бізнес-тренера, доктора психологічних наук, професора Ірини Бурлакової «Корпоративний добробут як енергія бізнесу». Розкриті питання майстер-класу та практичні приклади були дуже цікавими та актуальними, адже мінливий світ вимагає нових підходів в організації бізнесу в періоди змін, кризи або, як зараз, за часів військового стану та вимушеної дистанційної роботи. Все частіше на арені з’являються компанії, де на зміну традиційній ієрархії і бюрократизму приходять довіра і відповідальність.

Особливої уваги, на думку наших викладачів, заслуговує зроблений акцент у доповіді Ірини Бурлакової щодо визначення показника життєвої енергії лідера. Іншими словами, про здатність керівника зарядити енергією себе і повести за собою оточуючих. Таким чином, для того щоб бізнес-структури стали живими і самоорганізованими, лідер має володіти достатнім рівнем енергії. І не тільки він, а й більшість членів команди. Це дозволить кожному брати відповідальність і довіряти один одному, грамотно комунікувати всередині компанії, піднімаючи ефективність бізнесу.

Отриманий досвід на міжнародної конференції з корпоративного менеджменту буде впроваджено в окремі теми освітніх компонентів освітніх програм, що забезпечує кафедра економіки та бізнес-технологій.