Обговорення результатів перегляду освітньо-професійних програм «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти

5 квітня 2024, 6:03 pm Автор

05.04.2024 відбулося розширене засідання кафедри фінансів, обліку та оподаткування, на якому були присутні:

- завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування Дніпровського аграрно-економічного університету, д.е.н., професор Світлана Халатур;

- завідувач кафедри фінансів, обліку та психології Українського державного університету науки і технологій (м. Дніпро), д.е.н., професор Володимир Бобиль;

- професор кафедри митної справи і фінансових послуг Харківського національного університету ім. С. Кузнеця, д.е.н., професор Олег КОЛОДІЗЄВ;

- професор кафедри економічної кібернетики факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету  України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», д.е.н., професор Надія Антипенко;

- завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Полтавського університету економіки і торгівлі, к.е.н., доцент Олена Яріш.

- здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня:

спеціальності 071: Вікторія ВАСИЛЬЧУК, Людмила ГАЛУШКО, Галина ЛЕБІДЬ, Ірина РАК, Діана РУДЕНКО (група ОА-101мз);

спеціальності 072: Богдан АНІЩЕНКО, Юрій БАБУШКІН, Микола  ГОНЧАРОВ, Марія ПЕЦЕНКО, Марія РОЖЕНКО, Максим СОЛОМКО (група ФК-114м); Олександра ДОМАНСЬКА, Володимир ЗАХАРЧЕНКО, Анастасія РЯБЕЦЬ (група ФК-101мз).

Завідувач кафедри, д.е.н., професор, гарант освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» другого (магістерського) рівня Тетяна КосовА доповіла, що протягом 20.02.2024-22.03.2024 тривало публічне обговорення проєкту п’ятої редакції ОПП, на яку надійшло 8 відгуків і рецензій, оприлюднених у розділі  «Проєкти освітніх програм 2024» офіційного сайту НАУ.

Д.е.н., професор, гарант освітньо-професійної програми «Облік і аудит» за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» Ніна ОВСЮК доповіла, що протягом 16.02.2024-18.03.2024 тривало публічне обговорення проєкту шостої редакції ОПП «Облік і аудит», на яку надійшло два відгуки і рецензії, оприлюднені у розділі  «Проєкти освітніх програм 2024» офіційного сайту НАУ.

На розширеному засіданні кафедри відбулася конструктивна дискусія між його учасниками. За результатами громадського обговорення ОПП освітнього ступеня «Магістр»: «Облік і аудит» спеціальності 071 «Облік і оподаткування», «Фінанси і кредит» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» у формі отриманих відгуків, рецензій, врахування думок науково-педагогічної спільноти, здобувачів, випускників, роботодавців кафедри фінансів, обліку та оподаткування, у тому числі під час розширених засідань кафедри 18.01.2024 (протокол №1), 05.04.2024 (протокол №5) прийнято рішення про схвалення пропонованих змін та клопотання перед Вченою радою ФЕБА про перезатвердження у новій редакції ОПП «Облік і аудит», ОПП «Фінанси і кредит» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Крокуємо вперед! До ПЕРЕМОГИ!