Проведення секційного засідання традиційної конференції НАУ «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедрою фінансів, обліку та оподаткування

4 квітня 2024, 5:57 pm Автор
Прочитано 40 разів Останнє редагування Понеділок, 08 квітня 2024 18:21

Протягом 2-5 квітня 2024 року в НАУ проходила ХХIV Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». 04.04.2024 року відбулося засідання секції «Наука і аерокосмічний комплекс у координатах обліку, аудиту, фінансів і кредиту» напряму економіки та бізнес-адміністрування.

Захід відкрила відповідальна за наукову роботу ФЕБА Саміра Пілецька,  яка відзначила важливість авіаційної галузі у системі національної економіки, привітала здобувачів вищої освіти і викладачів кафедри, побажала плідної роботи секції. До привітань доєдналася завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяна Косова, яка наголосила на стратегічному значенні авіакосмічного комплексу України в умовах мирного часу, воєнного стану, відбудови майбутньої вільної України.

Кафедрою було отримано 20 тез від 24 авторів, у роботі секції взяли участь 59 учасників – здобувачі вищої освіти спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр», викладачі кафедри.

Із великим інтересом учасники конференції заслухали доповіді таких здобувачів: Анастасія Іванова (ОА-315б) – «Облік лізингових операцій повітряного транспорту в Україні», Анастасія Лебедєва (ОА-415б) – «Особливості депозитних операцій у комерційному банку», Анастасія Петрова (ФК-414б) – «Шляхи оптимізації ліквідності та платоспроможності банківської установи», Анна Козько (ОА-315б) – «Трансфертне ціноутворення реалізації принципу «витягнутої руки», Олександр КАВУНЬОВ (ФК-325б) –«Вбудовані фінанси як один із ключових трендів ФінТех», Дар’я ТИЩУК  (ФК-314б) – «Роль штучного інтелекту в управлінні фінансовою безпекою», Анна ГРИБ (ФК-214б) -  «Структура операцій банків в Україні під час дії воєнного стану», Валерія Свобода (ФК-214Б/ст) – «Світовий ринок криптовалют в умовах дії воєнного стану в Україні».

Тематика дослідження інших учасників стосувалася питань діджиталізації бізнесу та авіаційної галузі, обліку нематеріальних активів авіаційних підприємств, міжнародної фінансової допомоги під час дії воєнного стану в Україні, інвентаризації як методу забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності, тенденцій бухгалтерського консалтингу тощо.

Виступи доповідачів секційного засідання конференції викликали жвавий інтерес усіх присутніх, супроводжувалися їх запитаннями та цікавими відповідями.  Набутий досвід стане важливим етапом у науковій діяльності молодих вчених-економістів і сприятиме відновленню та розвитку України!