Ініціативи керівництва НАУ та відомих підприємців очима фінансистів.

2 квітня 2024, 7:04 pm Автор

2 квітня 2024 року у Актовій залі Національного авіаційного університету за ініціативою Голови Наглядової ради НАУ Петра Чернишова відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, інших зацікавлених осіб із співзасновником Нової Пошти Володимиром ПоперешнюкОМ. У зустрічі на тему: «Як це - створювати Нову історію?» взяла участь кафедра фінансів, обліку та оподаткування у складі завідувача кафедри, д.е.н., професора Тетяни КОСОВОЇ, к.е.н., доцента Олени РИБАК, здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ОПП «Фінанси і кредит» освітніх ступенів «Бакалавр» (групи ФК-114б, ФК-214б), «Магістр» (група ФК-114м). З великим інтересом учасники зустрічі сприйняли пізнавальну рекомендацію, досвід, поради відомого українського підприємця щодо створення бізнесу з нуля і виведення його на міжнародний рівень. Особливо корисною для здобувачів-фінансистів була інформація про фінансові стратегії, фінансові інновації «Нової Пошти» - лідера логістики України, досвід подолання фінансових криз!

Щиро дякуємо організаторам заходу за можливість бути у тренді сучасних тенденцій бізнесу та його фінансування!