Лекція для магістрів з кредитного менеджменту від практика, випускника кафедри фінансів, обліку та оподаткування

27 березня 2024, 8:04 am Автор

На запрошення кафедри наш випускник спеціальності 072 ОПП «Фінанси і кредит» ОС «Магістр» 2023 року Владислав ОЛАДЬКО, який обіймає посаду експерта сектору бізнесу фізичних осіб АТ «ПУМБ», 27 березня 2024 року у рамках дисципліни «Кредитний менеджмент» на V парі у межах розкладу групи ФК-114м провів гостьову лекцію на тему «Управління кредитуванням фізичних осіб». Акцент було зроблено на удосконаленні методики оцінки кредитоспроможності фізичних осіб на основі скорингу, оптимізації ціноутворення на кредити фізичних осіб, розробці нових кредитних продуктів для фізичних осіб. Лекція викликала жвавий інтерес у здобувачів вищої освіти і присутніх викладачів. Питання стосувалися переваг і недоліків кредитного скорингу фізичних осіб як методу оцінки їх кредитоспроможності, на які було отримано переконливі відповіді.

Дякуємо Владиславу, нашому стейкхолдеру, за донесення погляду практика на питання кредитного менеджменту фізичних осіб. Пишаємось нашими випускниками! Бажаємо кар’єрного зростання! Дякуємо за співпрацю!