ЛАСКАВО ПРОСИМО

Запрошуємо Вас на навчання до кафедр ФЕБА НАУ

Історії успіху наших випускників

Алпатов Сергій Миколайович

Керівник відділу корпоративного навчання в сфері ІТ.

У школі подобались такі предмети як економіка і право. Приваблювала можливість підходити до вирішення завдань з різних сторін та неоднозначність деяких процесів, що давала відчуття азарту і незвичайності процесу.

При вступі до ВНЗ відразу вибрав бізнес аналітику, економічну кібернетику, так як зрозумів, що там багато чого цікавого і потрібного. У перший день навчання в університеті запам'яталися одногрупники. Всі веселі і з вогнем в очах. У всіх були схожі інтереси і всі знали, що прийшли вчитися. На першому курсі найбільше сподобалась англійська мова. Предмет складний, але дуже насичений і з цікавими завданнями.

За фахом почав працювати одразу після завершення університету. В даний момент займаюсь бізнесом та викладанням.

На питання, які предмети будуть потрібні на практиці, відповідаю - всі. Ніколи не знаєш, що може знадобитись. При аналізі та оптимізації бюджету будь-якої компанії, наприклад, може стати в нагоді і знання того, якої потужності повинна бути лампочка на стелі, і як оптимізувати транспортні потоки.

Найбільше досягти успіху в професії мені допомогли комунікабельність і висока працездатність. Сучасний фахівець завжди повинен знати, коли говорити і коли мовчати.

Сьогоднішнім першокурсникам і абітурієнтам хотілося б порадити: не працюйте там, де не подобається. Роботи багато, а ти у мами один. І нічого доброго не відбувається після 3 години ночі. Просто лягайте спати.

На изображении может находиться: 1 человек

Демченко Борис Андрійович

Менеджер проєктів в сфері розробки програмного забезпечення.

При вступі у вищий навчальний заклад обрав спеціальність економічну кібернетику.   Зупинився на виборі саме цієї спеціальності через інтерес до економіки та математики. В університеті подобались математичні науки, а саме економетрика, оптимізаційні методи та моделі, ризикологія.

З третього курсу почав працювати приватним репетитором по математиці та вищій математиці. Після закінчення магістратури почав працювати по спеціальності в напрямку бізнес-аналітики та менеджменту проєктів в IT компанії. Позитивному працевлаштуванню сприяв хороший рівень англійської мови та тема магістерської роботи, яка була пов’язана з моделюванням бізнес-процесів у проєктах.

У вільний час веду спільноту в соціальній мережі Instagram, яка налічує більше 100 тисяч підписників (меми про математику).

Першокурсникам хочу порадити наступне: приділяйте більше уваги вивченню іноземних мов, а також сферам знань, які розвивають логіку та мислення. Займайтесь тим, що вам подобається й приносить задоволення!

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево, обувь и на улице, текст «juliiatantsiura 二»

Танцюра Юлія Анатоліївна

Бізнес-аналітик