Кураторські години на кафедрі економіки повітряного транспорту, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильський АЕС

26 квітня 2024, 8:46 am Автор

23 та 26 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулись кураторські години, присвячені роковинам трагедії на Чорнобильський АЕС, які провели Марія Андрієнко, Альона Ковальчук та Наталія Сафонік для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Студенти та викладачі обговорили основні дати з історії Чорнобильської АЕС: від рішення про заснування у 70-х р. ХХ ст. до окупації військами агресора у 2022 році, акцентуючи увагу на питаннях небезпеки бойових дій на території об’єктів атомної енергетики. Чорнобильська трагедія залишається однією із найбільших техногенних катастроф сучасного світу, яка навіть через десятиліття має вплив на діяльність людини, навколишнє середовище, економіку країн та регіонів.

В умовах війни та турбулентності світу нам необхідно пам’ятати ціну, яку заплатили «і мертві, і живі, і ненароджені…» українці внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.