Зустріч із здобувачами четвертого курсу ОПП Економіка підприємства щодо проходження переддипломної практики

24 квітня 2024, 7:47 am Автор

24 квітня на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч із здобувачами четвертого курсу ОПП Економіка підприємства щодо проходження переддипломної практики, яка триватиме з 29 квітня по 12 травня на базах практики – українських підприємствах.

Зустріч проводила відповідальна на кафедрі за практики та гарант ОПП Економіка підприємства Альона Ковальчук. До зустрічі були запрошені завідувачка кафедри Олена Ареф’єва та викладачі кафедри - керівники переддипломної практики.

Цього року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 4-го курсу ОПП Економіка підприємства проходитимуть практику на виробничих базах – підприємствах різної форми власності з якими попередньо були заключенні договори (13 підприємств).

Переддипломна практика є обов’язковим елементом здобуття освіти, який дозволяє виявити практичні аспекти діяльності підприємств та сформувати практичну базу для виконання кваліфікаційної роботи.

Під час зустрічі Альона Ковальчук пояснила, які саме документи здобувачі вищої освіти мають надати після завершення практики, з яких розділів складається звіт про проходження практики (згідно програми практики), яким чином виконується індивідуальне завдання. Здобувачам вищої освіти та керівникам переддипломної практики надано доступ до інформативного класу.