Школенко Оксана Борисівна

Школенко Оксана Борисівна - доцент кафедри економіки та бізнес технологій

Науковий ступінь – кандидат економічних наук

Вчене звання - доцент

Сфера наукових інтересів: стратегія підтримки та захисту економічних інтересів вітчизняних товаровиробників, торгівля, проблеми та перспективи розвитку підприємництва

Науково-дослідні роботи, в яких викладач приймав участь:

Участь у виконанні НДР  «Науково-методичне забезпечення управління бізнес-процесами для розвитку підприємництва» (№ державної реєстрації  0118U004685, 2018-2021рр.).

Основні наукові та науково-методичні праці

1. Школенко О.Б. Транченко О.М.,  Непочатенко О.А. Оцінювання впливу обсягів виробництва продукції сільського господарства на економічний стан України / О.Б. Школенко, О.М. Транченко, О.А. Непочатенко // Актуальні проблеми економіки 2016 – №6 (180).– С.419-424. (SCOPUS)
  2. Melnychuk, O. Shkolenko, А. Gumeniuk, V. Melnik. Bank deposit as a direction of investment activity’s activation of insurers in life insurance / Y.  Melnychuk, O. Shkolenko, А. Gumeniuk, V. Melnik // Collection of scientific papers: «Financial and credit activity: problems of theory and practice» – Vol 4, No 27 (2018). – University of banking. – Kharkiv. – Р.41 – 48. (Web of Science)
  3. Аllа Gumeniuk, Oksana Shkolenko, Tetiana Kharchuk, Viktoryia Melnik. Methodological principles of market segmentation of vegetable products using cluster analysis in the business environment / Аllа Gumeniuk, Oksana Shkolenko, Tetiana Kharchuk, Viktoryia Melnik // EUROPEAN COOPERATION : Volum 4(44) 2019-Warszawa, Poland – С.15 – 24.(Web of Science)
  4. Школенко О.Б. Організаційно-економічні механізми реалізації стратегії захисту інтересів вітчизняних виробників / О.Б.Школенко // Вісник Донецького національного університету, Cер. В: Економіка і право. 2015. Вип.1. С. 422- 426.
  5. Школенко О.Б. Стратегія стимулювання експортної діяльності вітчизняних підприємств України / О.Б. Школенко // Економіка. Менеджмент. Бізнес. 2015. № 1 (11). С. 132-137.
  6. Гуменюк А.В., Школенко О.Б., Дем’янишина О.А. Сучасний маркетинг як основний аспект підвищення ефективної діяльності овочевих підприємств / А.В. Гуменюк, О.Б.Школенко, О.А Дем’янишина //Бізнес Інформ. 2016. №9. C. 268–273.
  7. Гуменюк А.В., Школенко О.Б. Маркетингове забезпечення процесу створення конкурентоспроможної овочевої продукції / А.В. Гуменюк, О.Б.Школенко // Економіка та суспільство. 2017. № 12. Режим доступу: http://economyandsociety. in.ua/journal/12_ukr/39.pdf
  8. Melnychuk, O. Shkolenko, А. Gumeniuk, V. Melnik. Bank deposit as a direction of investment activity’s activation of insurers in life insurance / Y.  Melnychuk, O. Shkolenko, А. Gumeniuk, V. Melnik // Collection of scientific papers: «Financial and credit activity: problems of theory and practice» – Vol 4, No 27 (2018). – University of banking. – Kharkiv. – С.41 – 48.
  9. Школенко О.Б. Стратегія захисту економічних інтересів вітчизняних товаровиробників : Монографія / Оксана Борисівна Школенко. – Умань: ФОП ЖовтийО.О., 2015. – 164 с.
  10. Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Управління конкурентними перевагами підприємства, в т.ч. управління якістю». - Умань: Уманська філія ПВНЗ «Європейський університет», 2017. - 68с.
  11. Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини». - Умань: Уманська філія ПВНЗ «Європейський університет», 2017. - 78 с.
  12. Навчально-методичний комплекс з дисципліни «Макроекономіка». - Умань: Уманська філія ПВНЗ «Європейський університет», 2017. - 78 с.

Профіль викладача:

Google Академія https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=ae9EaLoAAAAJ