Квашук Дмитро Михайлович

8. WEB - аналітика та технології консолідації даних
  9. Технології проектування та адміністрування БД і СД

Наукові інтереси:

Сфера наукових інтересів: моделювання складних систем, математичні методи та моделі в економіці, теорія ігор в економіці, програмування,аналіз великих даних.

Публікації:

1. Квашук Д. М. Організаційні заходи з інформаційно-аналітичного забезпечення економічної безпеки підприємств з використанням технічних засобів обробки інформації / Д. М. Квашук // Університетські наукові записки: Часопис Хмельницького університету управління та права. — №1 (61) / 2017 — С. 232-242.
  2. Квашук Д. М., Підлужній В. В. Діагностика захворювань рослин з використанням технологій розпізнавання образів в системі економічної безпеки фермерських домогосподарств / Д. М. Квашук, В. В. Підлужній. // Ефективна економіка. – 2019. – №6., [Електронний ресурс], Режим доступу: http://www.economy.nayka.com.ua/?n=5&y=2019.
  3. Квашук Д. М., Абламська В. М. Аналіз ключових факторів впливу на фінансові результати промислових підприємств «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціоекологоекономічних систем» Збірник матеріалів IХ Міжнародної науково-практичної конференції, 20-23 березня 2018 року. – К.: НАУ, 2018. – С. 216-222.
  4. Kvashuk Application of image recognition techniques in aviation to detect the icing of outer parts of an aircraft. МНТК "АВІА", North America, Apr. 2019. Available at: http://conference.nau.edu.ua/index.php/AVIA/AVIA2019/
  5. Квашук Д. М. Технології машинного навчання в промисловості з використанням методів розпізнавання образів / Д. М. Квашук, О. С. Подскребко, А. К. Берідзе-Стаховський. // Економіка та держава. – 2019. – №6. – С. 78–90.
  6. Квашук Д. М., Крисак Я. В. Способи застосування штучного інтелекту в умовах цифрової економіки «Інформаційні технології, системний аналіз і моделювання соціоекологоекономічних систем» Збірник матеріалів X Міжнародної науково-ирактичної конференції. 19-20 березня 2019 року. - К.: НАУ, 2019.- С. 224-226.
  7. Квашук Д. М., Р. О. Єрохін Огляд можливостей застосування машинного зору в сільському господарстві / Д. М. Квашук, Р. О. Єрохін. // Агросвіт. – 2019. – №12. – С. 119–132.

Іванченко Надія Олександрівна

Hits:872

Завідувач кафедри                                            к.е.н., доцент

Олешко Тамара Іванівна

Hits:682

Професор кафедри                           д.т.н., професор

Подскребко Олександр Сергійович

Hits:1292

Доцент кафедри                          к.е.н

Кудрицька Жанна Володимирівна

Hits:592

Доцент кафедри                                       к.е.н., доцент

Касьянова Наталія Віталіївна

Hits:695

Професор кафедри                                           д. е. н., професор

Квашук Дмитро Михайлович

Hits:657

Доцент кафедри к.е.н.

Густера Олег Михайлович

Hits:739

Ст. викладач кафедри к.е.н.

Крисак Яків Васильович

Hits:565

ст. викладач кафедри доцент НАУ

Попик Наталія Володимирівна