ANALYTICS SCHOOL

4 вересня 2023, 7:06 am Автор
Прочитано 100 разів Останнє редагування П'ятниця, 29 вересня 2023 07:16

Наукова спільнота кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки вирішила об’єднати науково-дослідні гуртка «Розвиток міжнародного бізнесу в умовах глобалізації» та «Моделювання економічних процесів з використанням мови програмування  Рython» та створити на їх основі єдину інноваційну «ANALYTICS SCHOOL» під керівництвом арофесора Г.В. Тельнової.

Крім безпосередніх зустрічей та роботи над спільними науковими проектами та дослідженнями в межах науково-дослідного гуртка, даний інформаціний простір надає можливість отримати додаткові знання в сфері використання сучасних інструментів бізнес-аналітики:

«Поглиблений Excel – інструменти бізнес-аналізу» – ст. викладач Решетняк Т.В.;

«Power BI в наукових дослідженнях» – ст. викладач Абламська В.М.;

«Python та Machine learning в економіці» – к.е.н., доцент Квашук Д.М.;

«Мова програмування R – застосування у бізнес-аналізі» - д.е.н., проф. Касьянова Н.В.

Матеріали на постійній основі розміщено у Google Class науково-дослідного гуртка (код класу - mp2yqmc).

Здобувачі вищої освіти мають можливість набути досвіду отримання нових знань через наукові дослідження, розвинути свої творчі здібності за допомогою нових технологій аналітичної діяльності. Наукові пошуки гуртківців спрямовані на дослідження актуальних питань бізнес-аналітики, дослідження господарських процесів як на рівні окремих субєктів господарювання, так і на макрорівні.