Плідна співпраця з компанією ALFA Smart Agro

1 лютого 2022, 11:02 am Автор
Прочитано 112 разів Останнє редагування Вівторок, 10 жовтня 2023 10:26

Кафедра «Бізнес-аналітики та цифрової економіки» з гордістю повідомляє про свою плідну співпрацю з ALFA Smart Agro, провідним виробником засобів захисту рослин та мікродобрив.

Викладачі кафедри активно обмінюються досвідом з ALFA Smart Agro, долучаючись до обговорення стратегій з покращення роботи компанії. Їх експертний досвід в області інтелектуального аналізу даних, машинного навчання, застосування спеціальних математичних моделей для аналізу і прогнозування часових рядів, використання статистичних методів аналізу економічних явищ, та аналітики великих даних допомагають формувати надійні та ефективні стратегії.
       Фахівці ALFA Smart Agro високо оцінюють наших студентів та викладачів, підкреслюючи їх внесок у розвиток науки. Це підтверджує важливість та цінність практичного навчання в реальних бізнес-умовах.
Студенти відзначають, що така співпраця є неймовірно корисною для їх навчання та розвитку кар'єри. Вони мають змогу працювати над реальними проектами, використовуючи сучасні технології та інструменти.
        Ми прагнемо поглиблювати та розширювати нашу співпрацю з ALFA Smart Agro, створюючи ще більше можливостей навчання для наших студентів.
Співробітники  ALFA Smart Agro неодноразово висловлювали свою  вдячність кафедрі за цінний вклад в розвиток їхньої діяльності та підтримку в реалізації інноваційних проектів. Це підтверджує важливість взаємодії науково-освітньої сфери та бізнесу для досягнення спільних цілей та реалізації потенціалу обох сторін.

Зображення 2
Зображення 3