Представники Національного авіаційного університету зустрілися із учнями 10-их класів Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, який очолює директор Наталія Руденко.

5 травня 2023, 12:03 pm Автор
Прочитано 110 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:09

02 травня 2023 року представники Національного авіаційного університету зустрілися із учнями 10-их класів Вишнівського академічного ліцею «Основа» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області, який очолює директор Наталія Руденко.

У заході взяли участь: Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, к.пед.н.; Анна Марина, доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування Факультету економіки і бізнес-адміністрування, к.е.н., доцент, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ.А. Марина провела для учнів лекцію на тему «Цифрова економіка», на якій окреслила пріоритети навчання на освітніх програмах ФЕБА НАУ.

Фахівці НАУ продовжують профорієнтаційні заходи