Профорієнтаційна зустріч у КЗЗСО «Ліцей Петропавлівський»

7 вересня 2023, 12:09 pm Автор
Прочитано 88 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:12

07 вересня 2023 року у Комунальному закладі загальної середньої освіти «Ліцей Петропавлівський» Борщагівської сільської ради Бучанського району Київської області представники Навчального-наукового інституту розвитку освіти, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, Факультету економіки та бізнес-адміністрування провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів.

У заході взяли участь – Петровська Тетяна, директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, к.пед.н.; Габрусенко Євген, координатор профорієнтаційної роботи ФАЕТ НАУ, к.т.н., доцент; Марина Анна, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ, к.екон.н., доцент кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки ФАБД НАУ; Духовна Наталія, провідний фахівець ННІРО НАУ.
Захід пройшов з метою наблизити учнівську молодь до усвідомленого вибору закладу вищої освіти, вибору конкурентоспроможної спеціальності, мати достовірну інформацію про майбутню професію, щоб визначитися із подальшим навчанням. Майбутні абітурієнти ознайомилися із перевагами НАУ, який займає лідерські позиції в освітньому середовищі і відзначив 90-річчя, профорієнтаційними та освітніми заходами для учнів старших класів, із діяльністю і напрямками роботи кафедр ФАЕТ, ФАБД, перспективою навчання і подальшого працевлаштування та отримали рекламну продукцію. Всі виступи супроводжувалися змістовними презентаціями.
Між ліцеєм і НАУ підписана угода про співробітництво.
Ліцеїстів запросили на Підготовчі курси для майбутніх абітурієнтів, які сприяють вступу, ознайомитися із експозицією Музею історії авіації і відвідати навчальний ангар університету.
Щиро дякуємо Шевчук Людмилі, директору ліцею і Майданович Юлії, заступнику директора та всім учасникам профорієнтаційного заходу! Бажаємо учням і учителям ліцею наснаги, успіхів і перемоги!
До зустрічі в Національному авіаційному університеті!
Слава Україні!