Стажування в Мельнбурзькому королівському технологічному інституті проходить успішно!

31 жовтня 2023, 10:49 am Автор
Прочитано 186 разів Останнє редагування Вівторок, 31 жовтня 2023 10:58

Професор кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Тамара ОЛЕШКО отримала унікальну можливість стажування в Мельнбурнському Королівському Технологічному Інституті в Австралії. Це стажування є значущим кроком у подальшому розвитку академічної та наукової співпраці між обома університетами.

Професор виступила з науковою доповіддю в Австралійській академії наук та Інженерній школі Мельнбурнзького технологічного інституту. Доповідь на тему «Моделювання відносин співробітництва на основі теорії неатомних ігор» стала результатом багаторічної співпрацю викладачів НАУ та RMTI University в особі старшого лектора з авіації Геєць Ірини (випускниці НАУ!!!).

Під час свого перебування в Австралії Тамара Іванівна матиме можливість співпрацювати з видатними вченими RMTI University, а також брати участь в наукових дослідженнях та проектах, які спрямовані на вдосконалення технологій управління в авіаційній галузі. Результати досліджень будуть опубліковані в сумісних наукових публікаціях та як розділ підручника.

Ця ініціатива свідчить про зростаючий інтерес до міжнародного обміну знаннями та досвідом між університетами і допоможе сприяти подальшому розвитку авіаційної освіти та наукових досліджень як в Україні, так і в Австралії. Стажування професора НАУ в RMTI University обіцяє стати важливим кроком у розширенні міжнародних зв'язків та співпраці в галузі авіації.