Волонтерська діяльність

3 березня 2022, 1:03 pm Автор
Прочитано 100 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 15:55

Вже другий місяць в Україні йде війна. Найстрашніша війна в новітній історії європейського континенту. І кожен українець працює на нашу перемогу як вміє і де тільки може.

Студенти нашої кафедри на залишаються осторонь. Частина пішла у кібервійска і громить ворога на інформаційному фронті, хтось плете маскувальні сітки, збирає кошти та розшукує по всьому світу спорядження для наших героїв, а хтось просто годує захисників та піклується про близьких. Так, Альона Бобошко (гр. ЕМ-321Ба) разом з друзями на базі школи, у якій навчались, самоорганізувалися та готують їжу для територіальної оборони м. Києва, збирають гроші через соціальні мережі та забезпечують вояків необхідними ліками, засобами гігієни та одягом. Наші студенти взяли шефство над старенькими та самотніми людьми, допомагають їжею, ліками та просто добрим словом. Як каже Альона: «Дізналися що де і як. Так і працюємо…».
Отакі вони наші найкращі. Ми пишаємось вами. Все буде Україна!