Сторінка новин кафедри

Викладачі кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки проводять профорієнтаційну роботу з майбутніми абітурієнтами

    Незабаром розпочнеться вступна кампанія-2023 і перед випускниками шкіл постане питання вибору майбутньої професії. Задля ознайомлення школярів із процесом навчання у закладах вищої освіти та напрямами підготовки викладачі кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Національного авіаційного університету проводять онлайн-зустрічі.
      Профорієнтаційна робота, спілкування з абітурієнтами, надання їм фахових рекомендацій та настанов підготує учнів до усвідомленого вибору навчального закладу та спеціальності, що дозволить реалізувати свій потенціал в житті та роботі.
     Національний авіаційний університет входить в топ-15 закладів вищої освіти України. Спеціальності кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки є одними з найзатребуваніших та перспективних на сучасному ринку праці.
    Під час спілкування з школярами завідувач кафедри бізнес-аналітики та цифрової економіки Наталія Касьянова наголошує, що, на кафедрі можна отримати освіту за програмами “Економічна кібернетика”, “Цифрова економіка” та “Міжнародна економіка”. Випускники, отримавши диплом, зможуть працювати програмістами, бізнес-аналітиками, дипломатами, SMM-менеджерами, аналітичними експертами, державними службовцями тощо. До того ж на кафедрі працюють висококваліфіковані фахівці, що мають практичний досвід роботи, підтримують та допомагають студентам якнайкраще засвоїти навчальний матеріал.
     У ході профорієнтаційних зустрічей школярі активно ставлять питання щодо студентського життя, навчання, дозвілля та отримують грунтовні відповіді й рекомендації.
     Колектив кафедри уже провів зустрічі з випускниками Яготинського ліцею № 1, Бориспільської загальноосвітньої школи №3, Сіверського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів