Новини Кафедри Економіки та Бізнес-технологій

Для кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА, яка є випусковою за ОП «Митна та брокерська діяльність» така співпраця сприятиме розвитку у якісному забезпеченні даної освітньої програми через розширення баз практики, участі у фахових комунікативних заходах, підвищення кваліфікації викладачів та здобувачів. Вже на зараз, завідувачем кафедри Оксаною Чумак та доцентом Інною Григоренко обговорено й окреслено із директором АМБУ Іллею Зібницьким низку можливих напрямів співпраці.

Бій відбувся 29 січня біля залізничної станції Крути на перегоні між Бахмачем та Ніжином. Чотири сотні юнаків та сотня студентів мали на озброєнні 16 кулеметів і саморобний бронепоїзд – звичайну артилерійську гармату, встановлену на залізничній платформі, гвинтівки. Понад 5 годин захисники Крут стримували ворожі наступи. При відступі одна чота (взвод) Студентської сотні потрапила в полон. Відступаючи у сутінках, хлопці втратили орієнтир і вийшли просто на станцію Крути, вже зайняту ворогом. Аби помститися за свої значні втрати, більшовики спочатку познущалися із 27 полонених, а потім їх розстріляли.

19 січня 2022 року о 12.00 до здобувачів освіти та колективу викладачів кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА з гостьовою лекцією на тему «Криптовалюти: світові тенденції та підходи до інвестування» завітав керуючий партнер компанії ITG, ТОП-3 трейдерів СНД за версією BTC Awords Ігор Олександрович Порох.

10 січня 2022 року було проведено розширене засідання кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ, до якого долучились стейкхолдери: директор ТОВ «Тревел енд маркетинг ЛТД» Віра Артюшевська й директор ТОВ «Капсулар» Олександр Нагорний (член Ради роботодавців ФЕБА) та здобувачі освіти 3 курсу ОП «Підприємництво та бізнес-технології» і ОП «Митна та біржова справа» з метою обговорення переліку вибіркових дисциплін на 2022-2023 навчальний рік за відповідними освітніми програмами. Отримавши позитивні відгуки, слушні рекомендації, пропозиції практичного спрямування від стейкхолдерів і здобувачів, висловили професійну думку і викладачі кафедри.

З вітальним словом до здобувачів освіти звернулися заступниця декана Оксана  Попович, завідувачка кафедри Оксана Чумак та Голова екзаменаційної комісії по захисту кваліфікаційних робіт професорка кафедри екологічного менеджменту та підприємництва КНУ ім. Тараса Шевченка Маргарита Бердар.

Вітаємо з перемогою та здобуттям 1 місця у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамлін» здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Штефан Дмитра, Дорошук Руслану, Ігнатенка Едуарда та їх наукового керівника доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Оксану Школенко!!!

Серед 16 фіналістів бізнес-проектів, проєкт «Шафа майбутнього «Шифоньєр» посів 10 місце у фінальній таблиці, отримавши 132 бали. 26.11.2021 року відбулися захисти проєктів, команду НАУ представляв Штефан Дмитро. За результатами відбору конкурсної комісії наша команда посіла почесне 1 місце!!!

Для здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» це досвід публічного пітчу бізнес-проєкту перед журі й можливість застосувати навички, здобуті під час навчання за освітньо-професійною програмою «Підприємництво та бізнес-технології» у Національному авіаційному університеті.

Вітаємо студентів та наукового керівника з перемогою і почесним місцем у конкурсі!!!

Бажаємо успіхів, наснаги у подальшій професійній та науковій діяльності й нових здобутків і перемог!!!

Бажаємо, щоб ця сходинка професійного зростання дозволила надалі розвиватись й надихатись, бути гарним науковим наставником та пізнавати економічну науку новими поглядами!

25-26 листопада у місті Ірпінь відбувся дводенний тренінг «Цикл роботи з бізнесом», учасниками якого стали керівники, фандрейзери, проєктні менеджери благодійних та громадських організацій та студенти ЗВО. Учасником тренінгу від Національного авіаційного університету стала Аліна Карпишина, студентка 4 курсу ФЕБА спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

У рамках ініціативи «Підприємницький університет», YEP разом із Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Ukrainsan Startup Fund та за підтримки USAID, їх Програми «Конкурентоспроможна економіка України», в українських університетах запроваджено курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами», серед учасників якого є Національний авіаційний університет.

21 жовтня 2021 року на факультеті економіки та бізнес-адміністрування Національного авіаційного університету відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція  «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування:  наукові течії та рішення».

Провідні фахівці у сфері створення та розвитку бізнесу провели цікаву та мотивуючу лекцію про організацію та порядок створення власної справи, надали цінні практичні поради із власного підприємницького досвіду: на що першочергово привертати увагу, щоб визначитися зі сферою у якій планується власний бізнес, чим варто керуватись на перших кроках, на чому зробити акценти, які труднощі можуть спіткати та які бізнес інструменти використати, щоб з ними впоратись, тощо. Під час жвавої дискусії гості дали обґрунтовані відповіді на усі запитання студентів.

У Поліському національному університеті 21 квітня 2021 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка бізнесу».

За результатами конкурсу перемогу здобула студентка 5 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» ОС «Магістр» факультету економіки та бізнес-адміністрування НАУ Вікторовська Тетяна Дмитрівна.