Блискуча перемога команди студентів ФЕБА у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін»

5 грудня 2021, 10:37 am Автор
Прочитано 112 разів

Вітаємо з перемогою та здобуттям 1 місця у ІV Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамлін» здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Штефан Дмитра, Дорошук Руслану, Ігнатенка Едуарда та їх наукового керівника доцента кафедри економіки та бізнес-технологій Оксану Школенко!!!

Серед 16 фіналістів бізнес-проектів, проєкт «Шафа майбутнього «Шифоньєр» посів 10 місце у фінальній таблиці, отримавши 132 бали. 26.11.2021 року відбулися захисти проєктів, команду НАУ представляв Штефан Дмитро. За результатами відбору конкурсної комісії наша команда посіла почесне 1 місце!!!

Для здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» це досвід публічного пітчу бізнес-проєкту перед журі й можливість застосувати навички, здобуті під час навчання за освітньо-професійною програмою «Підприємництво та бізнес-технології» у Національному авіаційному університеті.

Вітаємо студентів та наукового керівника з перемогою і почесним місцем у конкурсі!!!

Бажаємо успіхів, наснаги у подальшій професійній та науковій діяльності й нових здобутків і перемог!!!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається