МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ «FUNDING FOR PARTICIPATION IN INTERNATIONAL NETWORKING THROUGH THE COST ACTIONS»

23 лютого 2024, 2:28 pm Автор

Продовжуючи традиції міжнародного співробітництва кафедри економіки та бізнес-технологій та Scientific Center of Innovative Research OÜ у м. Пусі (Естонія), викладачі взяли участь у міжнародному стажуванні «Funding for participation in international networking through the COST Actions».

Упродовж листопада-грудня 2023 року доценти кафедри економіки та бізнес-технологій Оксана Школенко, Наталія Шуляр та Олександр Чернишов в on-line режимі розглядали європейські програми у сфері наукових досліджень та інновацій. Учасники ознайомилися з напрямками міжнародної співпраці, пошуку партнерів, а також з особливостями написання грантів та участі в грантових програмах, що ґрунтуються на принципі інклюзивності та активно сприяють участі дослідників та інноваторів із менш науково-інтенсивних країн-членів ЄС.

За підтримки директора Scientific Center of Innovative Research д.е.н., професора Мігус Ірини Петрівни проєкт фінансує міждисциплінарні дослідницькі мережі під назвою COST Actions. Ці дії об’єднують дослідників, інноваторів та інших професіоналів, у тому числі спеціалістів галузі, які знаходяться в Європі та за її межами, для співпраці над дослідницькими темами.

В рамках стажування 15 грудня викладачі взяли участь у ІІІ International Conference on economics, accounting and finance (ICEAF), в рамках якої розглядались актуальні питання актуальних проблем теорії та практики економіки, обліку та фінансів на рівні держави та окремих підприємств.

Отриманий науковий та практичний досвід акумульовано для удосконалення освітніх програм кафедри економіки та бізнес-технологій. Щиро дякуємо нашим партнерам за співпрацю!