ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ «ПОЛІТИКА СТІЙКОСТІ ЕКОНОМІКИ ЄС» (EUERP) ПРОГРАМИ ERASMUS+ JEAN MONNET

12 лютого 2024, 2:23 pm Автор

В період з 10 по 29 січня 2024 р. на базі Державного торговельно-економічного університету на платформі MS Teams  викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій взяли участь в онлайн-тренінгу «Політика стійкості економіки ЄС» (EUERP), що співфінансується ЄС у межах програми Erasmus+ Jean Monnet.

До опанування освітнього модуля долучились к.е.н., доцент Командровська Вероніка, к.е.н., доцент Кривицька Наталія, к.е.н., доцент Костюнік Олена, к.е.н., доцент Чернишов Олександр, к.е.н., доцент Школенко Оксана, ст. викладач Назаренко Олександра.

В результаті пройденого курсу викладачі отримали знання та навички про антикризові заходи, методи й інструменти державної політики для забезпечення стійкості економіки та навички аналізу політичних рішень урядів країн-членів ЄС щодо підтримки національних економік у відповідь на виклики сучасності.

Учасники ретельно досліджувати організаційно-правові детермінанти фіскальної політики ЄС, політико-правові засади та особливості управління соціальними процесами, вектори та пріоритети в соціальній політиці України в умовах збройної агресії, а також питання торгівлі, інвестицій та співробітництва в зовнішній політиці ЄС.

За результатами підсумкового тестування  учасники отримали Сертифікати про успішне проходження курсу. Продовжуємо втілювати європейські цінності в навчальний процес підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 076 «Підприємництво та торгівля».