Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови

21 лютого 2024, 2:18 pm Автор

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Викладачі й здобувачі кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ провели з нагоди свята Круглий стіл.

З Вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувач кафедри Оксана Чумак, яка наголосила, що такі зустрічі - гарний привід нагадати усім людям, що українська мова в Україні є ознакою ідентичності, яку століттями виборює український народ.

Нації мають усвідомлювати значення рідної мови, її роль у розвитку особистості та збагаченні культури, відродженні самобутніх традицій! У доповідях викладачів та здобувачів окреслено важливість рідної мови: ту, заради якої сотні українських митців і громадських діячів віддавали свої життя у в’язницях і концтаборах і ту, за існування якої щоденно проливається кров наших захисників, синів та доньок нашої неньки України. Збережемо українську мову - збережемо Україну!

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову…»

Ліна Костенко