Майбутні підприємці на Дні відкритих дверей в Енергетичний митниці

16 лютого 2024, 10:13 am Автор
16 лютого 2024 року завідувач кафедри Оксана Чумак та гарант ОПП "Митна та біржова справа" доцент Дар'я Семенова зі здобувачами ОС "магістр" ОПП "Митна діяльність підприємницьких структур" відвідали День відкритих дверей в Енергетичний митниці.
Захід розпочав начальник митниці Анатолій Комар з огляду професії та опису основного функціоналу Енергетичної митниці. Надалі більш розлого про фахові компетенції, особливості в роботі структури митниці та функціонали розповідали керівники підрозділів митниці. Кожному керівнику здобувачі ставили запитання щодо проходження практики і умов подальшого працевлаштування. Після теплої і змістовної зустрічі була проведена екскурсія по офісу Енергетичної митниці.

За результатами зустрічі окреслено напрями співпраці між кафедрою економіки та бізнес-технологій та Енергетичною митницею задля професійного розвитку здобувачів.

Дякуємо стейкхолдерам за співпрацю!