Кафедра економіки та бізнес-технологій вітає випускників-магістрів

2 лютого 2024, 12:30 pm Автор
2 лютого 2024 року випускники спеціальності 076 "Підприємництов, торгівля та біржова діяльність" ОС "Магістр" ФЕБА Національного авіаційного університету урочисто отримали дипломи!
Захід відкрив в.о. ректора Володимир Шульга, привітавши випускників із успішним завершенням навчання в університеті. В.о. декана ФЕБА Світлана Петровська побажала випускникам бути успішними фахівцями в авіаційній галузі та завідувачі кафедр висловили багато побажань своїм новим колегам! Урочистості було розпочато з хвилини мовчання за загиблими під час війни та вдячності Силам оборони України!
За спеціальністю 076 "Підприємництов, торгівля та біржова діяльність" дві випускниці отримали дипломи з відзнакою - Єлизавета Миронович та Ольга Тесленко!

Вітаємо наших випускників, зичимо успішної кар'єри, професійного зростання, невичерпного натхнення, прагнути і досягати, діяти і перемагати, радіти всим серцем та любити всією душею!
Раді будемо зустрічати в Альма матер!