Обговорення переліку вибіркових дисциплін для здобувачів спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" на 2024-2025 н.р.

19 січня 2024, 1:27 pm Автор
Прочитано 88 разів Останнє редагування Середа, 24 січня 2024 13:43
19 січня 2024 року відбулось засідання кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА, на яке були запрошені стейкхолдери та здобувачі вищої освіти для обговорення переліку вибіркових дисциплін ОС "Бакалавр" ОП "Підприємництво та бізнес-технології" і "Митна та біржова справа" на 2024-2025 н.р. з метою формування індивідуальної освітньої траєкторії.

До обговорення долучились:

Ілля Зібницький - директор Асоціації митних брокерів України;
Володимир Бережний - заступник генерального директора ТОВ "АВТ Баварія Київ";
Віра Артюшевська - директор ТОВ "Тревел енд Маркетинг";
Дар'я Явтушенко - фінансовий директор ТОВ "Євротехнології Груп".

Усі стейкхолдери відзначили практичну та теоретичну спрямованість дисциплін, їх відповідність запитам ринку праці та сприяння всебічному професійному розвитку здобувачів. Від здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти були присутніми Ілля Степанов та Катерина Ковальська, які дали позитивну оцінку вже опанованим дисциплінам, й схвально висловились про нові дисципліни в запропонованому переліку. До дискусії також долучились викладачі кафедри.

Оскільки попередньо над переліком працювали робочі групи і дисципліни були ретельно опрацьовані, було прийнято рішення узгодити його для подальшого вибору здобувачами.
Дякуємо усім, хто долучається до забезпечення професійного розвитку здобувачів вищої освіти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля".