Представники ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) завітали до НАУ

15 грудня 2023, 12:46 pm Автор
15 грудня 2023 року завідувачем кафедри, професором Оксаною Чумак, було проведено лекцію з дисципліни «Стратегічне управління розвитком авіаційного бізнесу» для здобувачів освіти ОПП «Підприємництво та бізнес-технології» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» освітнього ступеню «Магістр» спільно із представниками громадської організації «Платформа інноваційного партнерства» (YEP).
Пані Дарина Тамбулатова розповіла про можливості для здобувачів, які прагнуть професійного розвивитку в сфері підприємництва, зокрема ознайомила присутніх з умовами програми підприємницьких обмінів «Erasmus for young entrepreneurs» у Європі та надала інформацію про можливості реалізації й втілення підприємницьких ідей в рамках інкубаційної програмі від YEP, участі в Student Startup Battle, що надає можливості отримати фінансування інноваційних бізнес-ідей.
Лекцію проведено в рамках багаторічного партнерства кафедри та YEP, задля створення сприятливих умов щодо розвитку підприємницького мислення та практичної реалізації власних інноваційних проєктів здобувачами освіти.