Перегляд освітніх програм спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля"

26 лютого 2024, 2:32 pm Автор
26 лютого 2024 року відбулось розширене засідання кафедри, на якому обговорювався перегляд освітніх програм спеціальності 076 освітніх рівнів бакалавр і магістр.
Запрошені були здобувачі та стейкхолдери: директор АМБУ Ілля Зібницький, директор ТОВ "ТРЕВЕЛ МАРКЕТИНГ ЛТД" Віра Артюшевська, заступник генерального директора "АВТ Баварія Київ" Володимир Бережний, фінансовий директор ТОВ "Євротехнології груп" Дар'я Явтушенко та директор ТОВ "Капсулар" Олександр Нагорний.

У обговоренні взяли участь усі стейкхолдери, здобувачі, гаранти та викладачі кафедри. Дискусії стосувались заміни деяких ОК й коригування змісту ОПП освітнього ступеня бакалавр та змінах навчальних планів ОПП освітнього ступеня магістр.
За результатами було систематизовано зміни, враховано пропозиції й слушні рекомендації, прийнято до уваги позитивні вектори освітніх програм.