Відзначення Дня захисту прав споживачів на кафедрі економіки та бізнес-технологій

15 березня 2024, 9:18 am Автор

15 березня в день захисту прав споживачів на кафедрі економіки та бізнес-технологій було проведено науково-практичний семінар «Всесвітній день захисту прав споживачів».

Відповідальні доценти кафедри Мирошниченко Ганна Борисівна та Шуляр Наталія Миколаївна. Важливість захисту прав споживачів в сучасному світі важко переоцінити. На семінарі викладачі, гості та здобувачі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» мали змогу почути виступи присвячені необхідності захисту споживачів від недобросовісних виробників та продавців, а також обговорити питання права споживачів на інформований вибір та безпечне використання товарів і послуг.

Колектив кафедри дуже вдячний за доповідь запрошеного гостя круглого столу Ірина Іванівна Каліни д.е.н., проф., заступник директора навчально-наукового інституту управління, економіки та бізнесу,  яка розповила цікаві факти з історії цього свята.

Здобувачки гр. ПБТ 417б Неклюдова Марина та Буглак Ганна, здобувачка гр. ПБТ 317б Анісімова Олександра та здобувачка гр. ПБТ 117б підготували змістовні доповіді стосовно проблем захисту справ споживачів в Україні.