Студент ФЕБА серед переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

1 липня 2020, 3:16 pm Автор
Прочитано 117 разів Останнє редагування Неділя, 29 січня 2023 16:18

Студент Факультету економіки та бізнес-адміністрування Сергій Тхір отримав дипломом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», що проходив на базі Одеського національного політехнічного університету.

Студент презентував роботу «Управління інноваційним розвитком авіаційного підприємства», науковий керівник – доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Вероніка Командровська.

Підведення підсумків відбувалось в онлайн-режимі. На підставі рецензування та відкритого обговорення наукових робіт конкурсна комісія присудила Сергію Тхіру призове  місце.

Також грамотою «За наявність змістовної дискусії» нагороджений студент ФЕБА Дмитро Тарасенко – дипломна робота «Стратегічне планування розвитку підприємницьких структур» (науковий керівник –  завідувач кафедри економіки та бізнес-технологій Наталя Ушенко).

Грамотою «За висвітлення актуальних проблем галузі» нагороджено Валентина Мізика – дипломна робота «Управління кадровою безпекою авіапідприємства» (науковий керівник – доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Наталя Кривицька).

Вітаємо та бажаємо подальших наукових досягнень!