Відбулось засідання кафедри економіки та бізнес-технологій з питань підготовки до навчального року.

2 вересня 2021, 4:36 pm Автор
2 вересня 2021 р. відбулося засідання кафедри економіки та бізнес-технологій. Завідувач кафедри Оксана Чумак привітала колег з новим навчальним роком та окреслила основні завдання на 2021-2022 н.р.

Зокрема, на порядку денному були розглянуті такі питання:

1. Розгляд кандидатур на гарантів освітніх програм «Підприємництво та бізнес-технології» – обрано доцента кафедри В. Командровську і ОП «Митна та біржова справа» – обрано зав. кафедри О. Чумак.
2. Створення робочої групи з підготовки до акредитації ОП першого рівня освіти (бакалаврського), головою якої обрано професора О. Міночкіну.
3. Про посилення змісту практичних занять за дисциплінами кафедри.

Також оговорювались питання забезпечення якості підготовки здобувачів освіти, структури навчально-методичного забезпечення дисциплін, дотримання академічної доброчесності та корпоративної культури кафедри.