Студенти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" відвідали митний пост "Київська митниця"

17 жовтня 2023, 8:12 pm Автор
Прочитано 113 разів Останнє редагування Середа, 18 жовтня 2023 20:24
17 жовтня здобувачі вищої освіти спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" за сприяння Асоціація митних брокерів України та ILya Zibnicky відвідали митний пост "Київська митниця" на базі центрального сортувального центру компанії DHL.
Молоді, що паралельно зі студентськими дисциплінами опановує ще й фах митного брокера, було цікаво зануритися в робочі митні процеси, підкріпити університетські знання з митної справи практичними від фахівців Київської митниці.
Захід пройшов на базі митного поста «Спеціалізований» Київської митниці на території центральної сортувальної станції компанії DHL за спільної ініціативи митниці та Голови Асоціації митних брокерів України Іллі Зібницького.
У вкрай короткі, коли є що розповісти, дві академічні години заступник начальника митного поста Павло Дорошенко намагався надати якомога більше інформації екскурсантам про відмінності митного оформлення вантажів, що надходять на адресу фізичних та юридичних осіб; технічні засоби митного контролю, що застосовуються в щоденній роботі; систему управління ризиками та порядок визначення митної вартості товарів; боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил; про зміни, які відбулися на законодавчому рівні в питаннях митного оформлення міжнародних поштових та експрес-відправлень.
?‍? Співробітники цього митного поста, Олег Селезньов та Тетяна Полоз, провели екскурсію підрозділом та ознайомили гостей з умовами роботи митників, вимогами до посад при прийомі на роботу, зорієнтували де шукати інформацію про вакансії на митниці та ввели в курс справи як працевлаштуватися під час дії воєнного стану в Україні.

Щиро дякуємо стейкхолдерам за надану можливість ближче долучатись до професії!