Студенти-митники долучились до Інформаційного Онлайн Марафону “Листопад 2023 – зміни в митному законодавстві”

20 жовтня 2023, 6:59 am Автор
Прочитано 92 разів Останнє редагування Вівторок, 24 жовтня 2023 07:20

У період з 17 по 19 жовтня Асоціація митних брокерів України провела марафон, присвячений обговоренню значущих змін в Митному кодексі України, які набудуть чинності з 7 листопада 2023 року.

У марафоні взяли активну участь фахівці центрального апарату Державної митної служби, а також представники обласних митниць, а також студенти-митники та викладачі кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ.

Марафон був проведений у три окремі етапи, на яких зосереджувалась увага на основних питаннях, пов’язаних з оновленнями у митному законодавстві України. Кожен етап був проведений у співпраці з представниками різних регіонів, щоб надати глибокий і аналітичний огляд проблем, які стосуються кожного окремого регіону.

Етап 1: Представники Волинської, Львівської, Закарпатської, Вінницької та Чернівецької областей

Етап 2: Представники Дніпропетровської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Кіровоградської та Житомирської областей

Етап 3: Представники Київської, Одеської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей

Під час Інформаційного марафону докладно розглянули питання, які стосуються нових правил та процедур, пов’язаних із внесенням змін в митне законодавство, а саме:

- зміни в Митному кодексі України;

- технологічний процес поміщення та оформлення процедури Т-1;

- дії перевізників у виконанні вимог з доставки товарів до митниць призначення.

Під час марафону відбулися живі обговорення, в ході яких учасники мали можливість ставити питання та отримувати вичерпні відповіді від експертів у сфері митної справи.

Ми дякуємо організаторам за можливість долучити здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників до обговорення актуальних змін, за цінні запитання та конструктивні відповіді.

Саме такі зустрічі відкривають нові перспективи для покращення умов та ефективності митного оформлення товарів, набуття практичного досвіду,  а також співпраці з потенційними роботодавцями.

Дякуємо всім за участь, та очікуємо подальшої співпраці на користь розвитку митної сфери в Україні!