24 лютого 2024, 12:27 pm Автор

24.02.2024 на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ОС «Бакалавр» заочної форми навчання. Головою кваліфікаційної комісії є Лемішко Олена Олександрівна – доктор економічних наук (08.00.08 – гроші, фінанси і кредит), професор кафедри фінансів Національного університету біоресурсів та природокористування (м. Київ); заступник Голови кваліфікаційної комісії: Косова Тетяна Дмитрівна - завідувач кафедри  фінансів, обліку та оподаткування, доктор економічних наук, професор; члени кваліфікаційної комісії: Рибак Олена Миколаївна  - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування; Фісун Юлія Володимирівна - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу.

Захист проходили 4 здобувача вищої освіти. Об’єктами їх дослідження були: Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, ПАТ «Юнекс Банк», ТОВ «Трансбуд ТБК».  Доповіді здобувачів супроводжувалися цікавими презентаціями, на всі запитання кваліфікаційної комісії вони надали достойні відповіді. Результати захисту: А «відмінно» - 1 (25%), В «добре» - 3 (75%).

Вітаємо наших випускників! Бажаємо їм успішної професійної діяльності!

Запрошуємо на другий (магістерський) рівень навчання в НАУ, на кафедру фінансів, обліку та оподаткування!