27 грудня 2023, 3:40 pm Автор

Дякуємо захисникам України за можливість, жити, працювати, навчати!

27-28 грудня 2023 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування відбувся захист кваліфікаційних робіт ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» ОПП «Фінанси і кредит». Головою кваліфікаційної комісії була д.е.н., професор Соломатина Тетяна Василівна, відомий фахівець у науковій спеціальності 08.00.08 – фінанси, гроші і кредит. Заступником кваліфікаційної комісії була завідувач кафедри фінансів, обліку та оподаткування д.е.н., професор Косова Т.Д. Членами кваліфікаційної комісії виступали к.е.н., доцент, доцент кафедри маркетингу Борисенко О.С., к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Горбачова О.М.

Тематика кваліфікаційних робіт пов’язана з механізмами удосконалення і розвитку банківського кредитування фізичних осіб, банківського менеджменту, податково-кредитного регулювання діяльності суб’єктів малого підприємництва, формування місцевих бюджетів в Україні. Актуальними були кваліфікаційні роботи, присвячені оптимізації податкового навантаження в контексті сталого розвитку підприємства, розробці і реалізації фінансової стратегії підприємства, управління страховими компаніями і банківськими установами, фінансовою безпекою підприємства тощо.

Захист пройшли 17 здобувачів вищої освіти, які отримали оцінки A «відмінно» та В «добре»!!!!!!!!

Бажаємо нашим випускникам професійних і особистих успіхів! Пишаємося ними!

Слава УКРАЇНІ!