III Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення»

16 листопада 2023, 7:38 am Автор

16.11.2023 в рамках III Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення» Факультету економіки та бізнес – адміністрування пройшло засідання секції «Фінанси, облік, аудит та оподаткування». Учасників та гостей заходу привітала в. о. декана ФЕБА Петровська Світлана Володимирівна. Вона побажала плідної роботи, наукових здобутків, підкреслила важливість підтримки «фінансового фронту» України. До побажань Світлани Володимирівни доєдналась заступник декана з інформатизації, наукової та виховної роботи Вовк Ольга Миколаївна. Здобувачів, науково педагогічний персонал та гостей конференції підтримала завідувачка кафедри Фінансів, обліку та оподаткування Косова Тетяна Дмитрівна. До вступного слова було запрошено завідувача кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса Іоніна Євгена Євгеновича. Він наголосив на плідній співпраці представлених наукових закладів, підтримав учасників, підкреслив актуальність напрямів роботи конференції.

Представлені на конференції доповіді висвітлювали питання адаптації фінансової системи України до нових умов господарювання, розкривали особливості інформатизації та цифровізації в сфері фінансів, обліку та оподаткування, піднімали питання обліку зовнішньо - економічної діяльності під час дії воєнного стану. В процесі обговорення представлені матеріали конференції були визнані актуальними, такими, що містять елементи наукової новизни та рекомендовані для оприлюднення у збірнику матеріалів III Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економіки та бізнес-адміністрування: наукові течії та рішення».