ХІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Фінанси, облік та оподаткування: теорія і практика».

23 листопада 2023, 6:43 am Автор

23.11.2023 на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування було проведено ХІV Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Фінанси, облік та оподаткування: теорія і практика»

Захід відкрила в.о. декана ФЕБА Світлана ПЕТРОВСЬКА з промовою у підтримку гостей та учасників конференції. До привітання доєдналась зав. каф. фінансів, обліку та оподаткування Тетяна КОСОВА, що підкреслила значення відповідних заходів для розвитку науки, формування та використання людського капіталу, підтримки іміджу України, як країни зі значним науковим потенціалом, навіть під час дії воєнного стану.

Серед представлених доповідей бурхливий інтерес викликало дослідження д.е.н., проф. Національного університету "Одеська юридична академія" Ольги СЛОБОДЯНЮК на тему: «Галузеве прогнозування в сучасних умовах». Де автор акцентувала увагу на значенні галузевого аспекту для підтримки та розвитку економіки України під час дії воєнного стану.

У доповідях учасників містилися  результати апробації теоретичних і прикладних досліджень, що стосуються розробки та впровадження новітніх принципів, методів, моделей та механізмів в сфері фінансів, банківської справи, страхування, фондового ринку, обліку, аудиту, оподаткування, економіки, маркетингу та менеджменту в контексті сучасних проблем і протиріч.

Активна участь здобувачів вищої освіти дала змогу дослідити ряд наукових проблем під «новим кутом». Дискусійна складова заходу допомогла доповнити та удосконалити представлені матеріали. За результатами конференції прийнято рішення створити збірник конференції, який буде оприлюднено в інформаційній базі наукових робіт кафедри фінансів, обліку та оподаткування НАУ.