Міжнародний день волонтера

5 грудня 2023, 10:32 am Автор

05.12.2023 весь світ відзначає «Міжнародний день волонтера». Кафедра фінансів, обліку та оподаткування за участі керівництва ФЕБА висловлює вдячність «воїнам тилу» та пропонує долучитись до ряду благодійних ініціатив, що перевірені та запропоновані в рамках проєкту «Школа благодійності» від НБУ.

Звертаємо Вашу увагу на те, що запропоновані ініціативи започатковані офіційно зареєстрованими благодійними організаціями, що постійно звітують на власних сторінках та у соціальних мережах про використання коштів і проведення благодійних заходів. А саме:

1. Допомагати людям старшого віку (Благодійний фонд «Життєлюб»);
  2. Долучитись до підтримки дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей ВПО та постраждалих від війни в Україні з фондом «Благомай»;
  3. Підтримати людей з порушенням слуху з ГО «Відчуй»;
  4. Піклуватись про тварин та довкілля (UAnimals, благодійний фонд «Сіріус»);
  5. Привітати наших захисників власноруч виготовленою листівкою чи стравою в рамках роботи ряду волонтерських груп, тощо.

Стань «воїном тилу»! Наближай перемогу України! Разом ми могутні, вільні та непоборні!!!