На кафедрі фінансів, обліку та оподаткування 04.03.2024 відбувся звіт аспірантів.

4 березня 2024, 12:08 pm Автор

а кафедрі фіНнансів, обліку та оподаткування 04.03.2024 відбувся звіт  аспірантів за освітньо-науковою програмою  «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» 2 року навчання. Вони проходили фахову науково-педагогічну практику за період з  «05» лютого 2024 року  по «03» березня 2024 року. Керівник практики - завідувач кафедри, д.е.н., проф. Косова Тетяна Дмитрівна.

Перед початком фахової науково-педагогічної практики аспіранти отримали перелік документів, включених до індивідуального звіту про фахову науково-педагогічну практику. Свої дії у ході її проведення здобувачі третього (освітньо-наукового рівня) фіксували у щоденнику.

Науково-педагогічна практика  складалася з двох частин:  пасивна – відвідування лекцій і практичних занять провідних викладачів кафедри фінансів, обліку та оподаткування; активна – проведення навчальних занять аспірантами.

Курганський Антон Сергійович 28.02.2024 провів лекцію з дисципліни «Кредитування і контроль» на тему «Характеристика основних етапів банківського кредитування та контролю» на ФЕБА, 4 курс, група ФК -414б;

Куцев Олександр Олександрович 29.02.2024 провів практичне заняття з дисципліни «Фінансово-інвестиційна діяльність суб’єктів господарювання» на тему «Діяльність із управління грошовими потоками» на ФЕБА, 1 курс, група МЕ-111б;

Сокольницький Юрій Ігорович 01.03.2024 провів лекцію з дисципліни «Аналіз та контроль діяльності банківських установ» на тему «Аналіз та контроль послуг  банку» на ФЕБА, 3 курс, група ФК -314б;

Стременовський  Богдан Анатолійович 27.02.2024 провів лекцію з дисципліни  «Аналіз банківської діяльності» на тему «Аналіз доходів і витрат банку»  на ФЕБА, 3 курс, група ОА -315б;

Тренкін  Євген  Сергійович 29.02.2024 провів практичне заняття з дисципліни «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання» на тему «Фінансова діяльність неплатоспроможних суб’єктів господарювання та методи прогнозування банкрутства» на ФЕБА, 1 курс, група ЕМ-122б.

Результати проходження фахової науково-педагогічної практики відображено в індивідуальних звітах, підготовлених аспірантами. Вони продемонстрували високий рівень освітніх, наукових, професійних та педагогічних компетенцій.

Дякуємо  завідувачу кафедри економіки повітряного  транспорту, д.е.н., професору Ареф’євій Олені Володимирівні за прийняття запрошення виступити незалежним експертом у підведенні підсумків фахової науково-педагогічної практики аспірантів кафедри фінансів, обліку та оподаткування!

Бажаємо подальших успіхів здобувачам третього (освітньо-наукового рівня) вищої освіти в опануванні ОНП «Фінанси, банківська справа та страхування»!

Запрошуємо до навчання на кафедру фінансів, обліку та оподаткування ФЕБА НАУ!