Звіт аспірантів кафедри фінансів, обліку та оподаткування.

18 березня 2024, 8:39 am Автор
Прочитано 54 разів Останнє редагування Середа, 20 березня 2024 16:54

18 березня 2024 року на кафедрі фінансів, обліку та оподаткування відбувся звіт аспірантів освітньо-наукової програми «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа,  страхування та фондовий ринок» третього освітньо-наукового рівня «Доктор філософії» очної форми навчання за непарний семестр 2023-2024 навчального року, а саме:

другого року підготовки: КУРГАНСЬКОГО Антона Сергійовича, КУЦЕВА Олександра Олександровича, СОКОЛЬНИЦЬКОГО Юрія Ігоровича, СТРЕМЕНОВСЬКОГО Богдана Анатолійовича, ТРЕНКІНА Євгена Сергійовича;

першого року підготовки: ГОРБАЧА  Євгена Анатолійовича, ДУБЧАКА Михайла Андрійовича, ДУДКА Дмитра Валерійовича, КЕРПАТЕНКО Юлії Вікторівни, МЕХ Ганни Володимирівни, ОРЛОВА Максима Сергійовича, ШНИПКА Олега Вікторовича.

Усі аспіранти підготували індивідуальні звіти про хід виконання освітньої і наукової складових освітньо-наукової програми. Їх дослідження стосуються актуальних проблем фінансів підприємств реального сектора економіки, аеропортів, банківської діяльності, фінансування військово-промислового комплексу України і відповідають науковим програмам кафедри, зокрема  науково-дослідним темам «Функціональні складові моделі фінансового забезпечення сталого розвитку авіаційної галузі України» (номер реєстрації 0119U103609, 01.2020 - 31.12.2023); «Механізми фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення національної економіки» (номер реєстрації 0124U001523, 02.2024 - 31.12.2026).

Отримані наукові результати аспіранти активно друкують у міжнародних монографіях, наукових фахових виданнях, журналах, що входять до відомих наукометричних баз даних. Пропозиції і рекомендації аспірантів проходять апробацію на наукових конференціях різних рівнів. Вони беруть актину участь у Міжнародних науково-практичних конференціях кафедри фінансів, обліку та оподаткування,  ФЕБА, НАУ,  а також за його межами.

На засіданні кафедри фінансів, обліку та оподаткування (протокол №4 від 18.03.2024) було прийнято рішення про атестацію усіх аспірантів і затвердження їх  кандидатур для подальшого проходження підготовки в аспірантурі Національного авіаційного університету.