4-6 березня 2020 р. відбудеться Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології»

4 березня 2020, 1:27 pm Автор
Опубліковано в події
Прочитано 905 разів Останнє редагування Субота, 26 лютого 2022 21:42

Шановні колеги!

ІІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію
«Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології»
ПЕРЕНЕСЕНО
із 2-4 березня 2022 року на інший період.
Дати проведення конференції будуть визначені
та тут указані після перемоги у російсько-українській війні.

Оргкомітет має приємну нагоду запросити Вас на  Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Бізнес-аналітика: моделі, інструменти та технології», яка відбудеться 4-6березня 2020 року на базі кафедри економічної кібернетики Національного авіаційного університету.

Мета конференції полягає в науковій апробації результатів теоретичних і прикладних досліджень, які стосуються розробки та впровадження новітніх математичних методів та моделей в системи управління економічними процесами, з метою підвищення якості прийнятих управлінських рішень, моделювання складних систем різної природи, використання інформаційних технологій в умовах цифрової трансформації економіки України.

Наукова проблематика конференції:

1. Моделі та методи бізнес-аналітики в задачах управління економічними системами.
  2. Прикладні рішення бізнес-аналітики та цифрові технології в умовах трансформації бізнес середовища.
  3. Стратегія управління якістю даних в умовах Big Data: проблеми і метрики.
  4. Культура роботи з даними як частина цифрової трансформації: основні завдання та виклики.
  5. Цифровізація держрегулювання: юридична та бізнес-практика.
  6. Бізнес-тренди: цифрові технології в маркетингу.
  7. Розвиток ІТ технологій в умовах глобалізації світової економіки.

Регламент проведення конференції:

1 лютого - 1 березня 2020 року – он-лайн реєстрація учасників конференції та надання наукових матеріалів, розміщення тез доповідей на сайті конференції для ознайомлення.

4-6 березня 2020 року – робота наукових секцій у форматі обміну коментарями.

10 березня – збірник тез доповідей конференції та сертифікати в електронному вигляді будуть доступні на сайті.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Тези доповідей надаються лише АНГЛІЙСЬКОЮ мовою.

Оргкомітет залишає за собою право відхилення тез, якщо вони не відповідають тематиці конференції та принципам академічної доброчесності. Тези доповіді не редагуються, за науковий зміст та оформлення матеріалів повністю відповідає автор.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Реєстрація учасників та надання матеріалів здійснюється за посиланням: https://forms.gle/x67FXQ6RQBykDbhc8

Відповідальні особи:

Подскребко Олександр Сергійович,

Густера Олег Михайлович,

Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua