Неформальна освіта як чинник професійного розвитку

31 жовтня 2023, 10:19 am Автор

31.10.2023 на кафедрі економіки повітряного транспорту ФЕБА проведено семінар на тему: «Неформальна освіта як чинник професійного розвитку» для здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

В ході заходу гаранти ОНП «Економіка» Олена Ареф’єва та ОПП «Економіка підприємства» Тетяна Сімкова закцентували увагу здобувачів вищої освіти на особливостях визнання результатів неформальної та інформальної освіти.

В свою чергу спікерка зустрічі Наталія Сафонік більш детально ознайомила здобувачів із особливостями неформальної та інформальної освіти, порядком перезарахування результатів відповідно до Положення про порядок визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної та/або інформальної освіти Національного авіаційного університету, закцентувала увагу на платформах для отримання неформальної освіти.

Під час діалогу обговорили найбільш актуальні питання щодо ролі неформальної освіти для професійного розвитку.