Зустріч з віце-президентом Асоціації «Аеропорти України»

23 січня 2024, 9:41 am Автор

23.01.2024 на кафедрі економіки повітряного транспорту відбулась зустріч з віце-президентом Асоціації «Аеропорти України» Олександром Франчуком до якої долучились здобувачі вищої освіти всіх рівнів та науково-педагогічні працівники кафедри.

Тема зустрічі: «Першочергові проблеми та завдання авіаційної спільноти щодо впровадження норм ЄС в аеропортах України».

В ході заходу обговорили питання, що стосуються розробки нормативно-правових та регуляторних актів авіаційної галузі та аеропортової діяльності, закцентували увагу на першочергових проблемах та завданнях авіаційної спільноти щодо впровадження норм ЄС в аеропортах України, зупинились на можливостях розвитку та відновлення діяльності аеропортів України.

Тема заходу викликала жвавий діалог та дискусію.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру за можливість почерпнути нові знання та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю !