Фотоконкурс «Моя група-моя родина-моя Україна.

30 квітня 2023, 10:41 am Автор
Прочитано 96 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 16:09

Протягом квітня місяця на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової економіки проходив фотоконкурс «Моя група-моя родина-моя Україна. На фотоконкурс свої світлини представили здобувачі та викладачі кафедри. Всі мали можливість надихнутись творчістю один одного, переглянути і проголосувати за кращі фото роботи.

Призові місця розділи учасники:
 доцент Кудлай Віра Григоріївна за конкурсну роботу «Це моя земля! Це моя країна!»;
 здобувачка Гомоюнова Анна Віталіївна за конкурсну роботу «Щаслива родина-міцна Україна»;
 Ковальчук Анастасія Миколаївна за конкурсну роботу «Чарівний Київ моїми очима»;
 Хорощак Наталія Іванівна, яка так представила свої світлини: «Попри війну в Україні , та попри окупацію рідного мого міста, все одно намагаємось жити далі! На цих фото одні з ярких моментів в моєму житті, на яких є наша рідна Україна, та мої близькі люди !»;
 Левицька Ольга Сергіївна, яка до своїх фото зазначила: «На низці фото не просто зображені пейзажі з місць, що знаходяться в Україні. Кожне фото дороге моєму серцю, адже їх було зроблено в періоди мого життя, коли я найбільше відчувала підтримку від сім’ї чи друзів. Кожне несе в собі частинку історії. А моя історія тягнеться ще від мого дому, який зараз всіляко намагаються знищити, - від міста Донецьк. Світлина знизу посередині містить спогади про сад моєї бабусі, від краси її троянд завжди перехоплювало подих. А крайнє фото розповідає про довгу сімейну поїздку на машині додому. Тоді ми проїжджали Полтавську, Харківську, Дніпропетровську і Донецьку області, вийшовши перепочити на уступі біля міста Ізюм, що височить над річкою Сіверський Донець. Більшість фото, звичайно, зроблені неподалік столиці України, або ж в самому Києві, де я зараз навчаюся і продовжую свій шлях.»

Переглянути роботи можна в гугл класі кафедри бізнес -аналітики та
цифрової економіки» за посиланням