Розширене засідання кафедри з науково-педагогічним персоналом кафедри, здобувачами вищої освіти, стейкхолдерами та партнерами кафедри щодо перегляду освітньо-професійних програм здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професій

3 березня 2023, 9:46 pm Автор

3 березня 2023 року на кафедрі бізнес-аналітики та цифрової еконмоіки ФЕБА відбулося розширене засідання кафедри з науково-педагогічним персоналом кафедри, здобувачами вищої освіти, стейкхолдерами та партнерами кафедри щодо перегляду освітньо-професійних програм здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика», «Цифрова еконмоіка» та «Міжнародна еконмоіка» та формування на їх основі індивідуальної освіітньої траєкторії.

В ході зустрічі було запропоновано розширити каталог дисциплін вільного вибору студентів відповідно до сучасних запитів ринку праці та актуальності здобутих програмних результатів навчання дисциплін в умовах військового часу та повоєнної відбудови.

Рекомендації щодо переліку основних та вибіркових дисциплін надали Касьянова Н.В, завідувач кафедри, д.е.н., професор, гарант ОПП «Економічна кібернетика» другого (магістерського) рівня вищої освіти; Олешко Т.І. д.т.н. доцент, гарант ОПП «Цифрова еконмоіка» другого (магістерського) рівня вищої освіти; Тельнова Г.В. д.е.н., доцент; Храпкина В.В. д.е.н., професор Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Шумар Н.Л. к.е.н., заступник керівника служби з питань соціально-гуманітарної безпеки Апарату РНБО України; Переверзева С.О. к.е.н., доцент General Secretary ICC Ukraine; Танцюра Ю.А. начальників відділу доставки ТОВ «Сандора»; Ніколаєнко А.К,, випускник ОПП «Міжнародна еконмоіка», аспірант спеціальності 051 «Економіка», а також здобувачі вищої освіти Васкул М.Б., Хорощак Н.І., Кравчук А.С., Думбрава С.М, Кравчуновська А.О.

За результатами обговорення було прийнято рішення внести такі зміни:

1. уточнюючого характеру щодо окремих термінів, цілі ОПП, програмного забезпечення;
  2. уточнено зміст спеціальних компетенцій та ПРН щодо врахування галузевого аспекту авіації;
  3. замінено назву ОК 5 Бізнес-аналітика та консолідація інформації на Бізнес-аналітика та консолідація інформації в авіаційній галузі;
  4. ОПП «Економічна кібернетика»ОК 7 Теорія ігр в економіці замінена на Моделювання та управління ризиком.

Співпраця із партнерами та стейкхолдерами сприяє підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти всіх рівнів та набуття ними необхідних компетенцій.