Урочисте вручення дипломів бакалаврам ФЕБА

28 липня 2023, 9:51 pm Автор

28 липня відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврам ФЕБА. Ця подія стала не лише святом для наших випускників, але й важливою віхою на їхньому освітньому шляху. Заходи проходили в актовій залі університету. Випускники разом зі своїми родинами, друзями та викладачами зібралися, щоб відзначити це значуще досягнення. Присутні відчували атмосферу величі та надії на майбутнє.

На урочистому врученні дипломів присутні відзначили досягнення студентів, нагородили найкращих учнів за освітній внесок у галузі, і відзначили викладачів за їхню відданість навчанню. Випускники висловили свою вдячність своїм родинам, друзям та наставникам за підтримку на цьому довгому шляху.

Урочисте вручення дипломів завершилося спільним фотографуванням та святковим бенкетом, де всі присутні мали можливість поділитися враженнями та обмінятися побажаннями.

Ця подія відзначає важливий момент у житті наших випускників, коли вони виходять у світ як висококваліфіковані фахівці та мають всі шанси реалізувати свої амбіції та досягти успіху. Ми пишаємося нашими бакалаврами та бажаємо їм яскравого та успішного майбутнього. Нехай ця дипломна подорож буде тільки початком нових досягнень та великих досягнень!