На ФЕБА відбулось вшанування подвигів Героїв – працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

7 березня 2023, 9:53 pm Автор
Прочитано 70 разів Останнє редагування Вівторок, 18 квітня 2023 14:24

У мирний час і відсутність техногенних подій люди не зовсім відчувають, що таке війна і катастрофа. Проте ми з Вами розуміємо…. Тому ми можемо оцінити, яка важлива подія відбулася 1 березня 1972 року, коли було започатковано Всесвітній день цивільної оборони.

7 березня 2023 року кафедра фінансів, обліку та оподаткування факультету економіки та бізнес-адміністрування (ФЕБА) провела заходи, присвячені роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Учасники зустрічі виказали велику вдячність службам, що забезпечують реалізацію державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. В рамках зустрічі було оприлюднено матеріали з хронології подій повномасштабної війни України із загарбниками, висвітлених у щоденнику роботи ДСНС. Запропоновано здобувачам та викладачам долучитись до офлайн-тренінгів від фахівців команди FAST та платформи Prometheus «Перша домедична допомога в умовах війни» (https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+FAW+2022_T2/about?fbclid=IwAR1Bd5flqcnXSCW80VCh1GuLyRTLHBASFCuFCQriqkSNvU_b84kB9UOD3_s), а також безкоштовного навчального онлайн-курсу «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами» (https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-033+dec2022/about).

Саме «герої без зброї» мчать на допомогу, коли цивільне населення потерпає від тих, хто зазіхнув на свободу українського народу. Без страху, без вагань, закривають собою від полум’я, рятують з під уламків, надають першу психологічну допомого і роблять все те, що в їх силах а часто навіть більше.

Щиро дякуємо нашим героям! Віримо у силу ДСНС та нашу державу, нашу Україну!