Студентська команда «Авіатори бізнесу» від ФЕБА НАУ - у фіналі Всеукраїнського конкурсу студентських команд Look of New Generation-2020

18 грудня 2020, 10:12 am Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 43 разів Останнє редагування П'ятниця, 18 грудня 2020 10:16

Щорічно Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти проводить Всеукраїнський Конкурс студентських команд LoNG (Look of New Generation/погляд нового покоління), який у  2020 році був організований разом із партнером «Нова пошта». Конкурс відбувався у декілька етапів з 01 листопада по 17 грудня, протягом якого 47 команд з 32 закладів вищої освіти поетапно виконувати практичний кейс, представлений «Нова пошта» з метою пошуку інструментів ділової досконалості щодо надання послуг обслуговування клієнтів.

Команду студентів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» від кафедри економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету у складі: Боженко Денис, Карпишина Аліна, Енес Ольга,  Дорошук Руслана, Штефан Дмитро, Степанов Ілля зібрала викладач-консультант, професор Соловйова Олена Олександрівна, професор кафедри економіки та бізнес-технологій ФЕБА НАУ. Команда назвала себе «Авіатори бізнесу», щоб підкреслити свою приналежність до Alma Mater та отримуваного фаху.

На етапі підготовки студенти з метою експертизи продукованих ідей вирішення завдання постійно оновлюваного дієвого інструменту вирішення практичного завдання залучали викладачів, зокрема  завідувача випускової кафедри, професора Ушенко Наталю Валентинівну, доцента Седляра Михайла Олеговича, доцента Терещенко Елеонору Юріївну. Такий формат стимулював проектну групу до колективного мозкового штурму творчих, пошуку раціональних та організаційно-економічно обґрунтованих рішень, підбору цифрових інструментів для виконання завдання.  

За результатами поданого проекту-презентації ідеї команда «Авіатори бізнесу» вийшла у фінал Конкурсу, а під час онлайн-засідання блискуче презентували його. При цьому проявили фаховість теоретико-практичної підготовки, творчий підхід, ораторські якості, самостійність, командну роботу, вміння обґрунтувати свою точку зору і вести дискусію, продемонстрували результати власних досліджень. 

Викладацький склад випускової кафедри економіки та бізнес-технологій пишається своїми студентами-послідовниками! За результатами Конкурсу команда «Авіатори бізнесу» стала переможцем у номінації «Системність та послідовність».

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ – КОМАНДУ «АВІАТОРИ БІЗНЕСУ»  та бажаємо у перспективі фахового розвитку, постійного прагнення до власного розвитку та підприємницького креативу! Досвід таких конкурсів надзвичайно корисний.

Висловлюємо вдячність Українській Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти як організаторам Конкурсу студентських команд, що своєю діяльністю прагне продукувати інноваційність мислення серед нових поколінь, усвідомлення важливості колективного вирішення завдань, партнерам Конкурсу «Нова пошта» - за співпрацю з освітніми закладами у напрямі посилення практичної складової здобувачів освіти у навчанні.    

                                            

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається