УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ОС «МАГІСТР»

6 березня 2020, 5:15 pm Автор
Прочитано 733 разів Останнє редагування П'ятниця, 06 березня 2020 18:15

Роки студентського життя промайнули як одна мить. 6 березня відбувся урочистий випуск магістрів факультету економіки та бізнес-адміністрування в актовій залі Національного авіаційного університету, флагману вищої освіти. Цього року диплом магістра отримали 70 випускників ФЕБА, з них 17 завершили навчання з відзнакою.

Факультет економіки та бізнес-адміністрування готує висококваліфікованих фахівців та професіоналів своєї справи. Університет пишається досягненнями наших студентів, адже серед них є представники бізнесу, успішні підприємці, маркетологи та фінансисти.

З привітальним словом виступив проректор з навчальної роботи А.Гудманян, поздоровила випускників декан факультету С.Петровська.

Теплими словами привітали магістрів завідувачі кафедр О.Ареф’єва, Н.Ушенко, С.Мізюк, О.Попович, наставники навчальних груп Н.Касьянова, І.Сабірова, О.Жам, вони побажали вдалих рішень та професійних злетів кожному і наголосили, що двері університету завжди відчинені для них.

Від імені студентів подякували викладачам та співробітникам факультету Ю.Танцюра, В.Остапчук, К.Мілошевський та І.Скрипниченко.

Щира подяка усім причетним до такого прекрасного свята! Нашим викладачам, студентам, випускникам. Особлива подяка чудовій ТОСА ФЕБА за бездоганно підготовлений захід!

Любі випускники! Щиро вітаємо та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху!

Згадуйте з посмішкою та теплом незабутні роки навчання, адже, окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення.

Хай усім щастить!