Відкриття ІІІ Національного форуму розвитку МСБ 2019: «ЗРОСТАЙМО РАЗОМ!»

11 грудня 2019, 4:36 pm Автор 
Опубліковано в Новини ФЕБА НАУ
Прочитано 980 разів Останнє редагування Середа, 11 грудня 2019 16:38

11 грудня 2019 року Торгово - промислова палата України розпочала «ІІІ Національний форум розвитку МСБ 2019: «ЗРОСТАЙМО РАЗОМ!».

Цього року форум був організований ТПП України у партнерстві з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва при Мінекономіки (SMEDO) та проектом EU4Business/FORBIZ, за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (DelegationofEuropeanUniontoUkraine).

Захід приурочено проведенню загальнонаціонального «Європейського тижня підприємництва» (European SME Week) та зібрав під одним дахом близько 500 власників малих і середніх підприємств, представників організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворило його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні в цьому році.

У форматі була насичена програма, яка складається з генеральної дискусійної панелі «Розвиток МСП в Україні: Курс на 2020», сесії пітчінгу щонайменше 20 діючих програм та інструментів підтримки розвитку підприємств, зон консультацій і нетворкінгу та паралельних практичних семінарів за напрямами: доступ до  знань, доступ до фінансування, доступ до ефективного регулювання, доступ до ринків.

Консультації підприємцям надавали представники програм і проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ. Особливий фокус презентацій і центральна зона консультацій демонструвала можливості доступу підприємцям до інформації та сервісів онлайн, зокрема через новий державний портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua й інші нещодавно розроблені онлайн-платформи.

Дискусії були присвячені питанням розвитку зовнішньої торгівлі, регуляторної політики, захисту інтересів бізнесу, імплементації європейських програм підтримки МСП в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ, історіям успіху українських підприємців із різних галузей економіки.

Серед запрошених на Форумі були присутні представники українського бізнесу, урядовці, перший віце-президент і генеральний директор спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств В.Биковець, факультет економіки та бізнес-адміністрування представляла декан факультету С.Петровська.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається