Вітаємо з призовими місцями у конкурсі дипломних робіт

22 червня 2022, 9:37 am Автор 
Опубліковано в Кафедра Маркетингу
Прочитано 39 разів Останнє редагування Середа, 22 червня 2022 09:43

Не так давно здобувачі кафедри маркетингу успішно завершили атестацію та захистили своїх випускні роботи, а вже сьогодні ми маємо нові перемоги!


Колектив кафедри із задоволенням хоче привітати здобувачів ОПП «Маркетинг» (англійська мова навчання) та ОПП «Електронний маркетинг» та їх наукових керівників із призовими місцями на конкурсі дипломних робіт ФЕБА.


Малукало Олександр Олександрович посів 1 місце на конкурсі дипломних робіт ФЕБА представивши до розгляду комісії випускну роботу на тему «Маркетингове середовище в умовах цифровізації економіки» (науковий керівник – д.е.н., професор кафедри маркетингу Гірченко Т.Д.).

Олександр навчався на ОПП «Маркетинг» в англомовній групі, продемонстрував глибокі знання за фахом, відмінні навички володіння іноземною мовою, наявність інтересу до наукової діяльності, що дозволили йому отримати визнання практиків, які підтвердили значущість його роботи.


Цалко Богдан Володимирович посів 2 місце на конкурсі дипломних робіт ФЕБА представивши до розгляду комісії випускну роботу на тему «Аналіз розвитку електронної торгівлі комп’ютерними іграми в постпандемічний період» (науковий керівник – д.е.н., доцент кафедри маркетингу Полоус О.В.). Богдан проходив навчання за ОПП «Електронний маркетинг» та продемонстрував креативність у виборі теми дослідження, яка є вузькоспеціалізованою та повністю відповідає його напряму навчання, що знайшло своє вираженні в наукових публікаціях та визнанні фахівцями-практиками, що підтримали представлення роботи до участі в конкурсі.


Ще раз щиро вітаємо наших хлопців та їх наукових керівників із заслуженою перемогою! Бажаємо їм творчого натхнення в подальшій реалізації їх наукових задумів!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ярмолюк Олексій Ярославович

Оставляя комментарии - подумайте о нормах приличия.

Сайт: iem.nau.edu.ua

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається